Pobierz darmowy ebook o komunikacji  

to 60 stron wiedzy o stylach, barierach i technikach skutecznej komunikacji wraz z testem stylu komunikacji

ebook Jak budować relacje

Dobre relacje z innymi są ważne, bo pozwalają nam czuć się bezpiecznie. Dzięki dobrym relacjom, czujemy się akceptowani, ważni, wysłuchani i przede wszystkim szczęśliwi.

Jak budować dobre relacje?

Budowanie relacji z innymi wymaga w pierwszej kolejności zrozumienia tego, jak my się komunikujemy, co nas “zapala” w rozmowach oraz tego jakie zachowania sprzyjają budowaniu bezpieczeństwa podczas rozmowy. 

 

Wszystkiego tego możesz nauczyć się z ebooka "Jak budować lepsze relacje"

W ebooku znajdziesz nie tylko wiedze na temat barier i technik skutecznej komunikacji ale będziesz mogła wykonać test i sprawdzić swój styl komunikacji

Dlaczego powstał ten ebook?

Wiedza na temat skutecznej komunikacji powinna być podstawową wiedzą wyniesioną ze szkoły… tak się jednak nie dzieje i stąd borykamy się z tak duża ilością nieporozumień ale też krytyki czy hejtu.

Dlatego to, że tu jesteś i chcesz dowiedzieć się jak budować relacje dzięki zdrowej komunikacji – świadczy o dużej dojrzałości i bardzo mnie cieszy, że mogę Cię przez tę wiedzę przeprowadzić. 

 

Ebook “Komunikacja zaczyna się od Ciebie, czyli jak budować lepsze relacje” jest odpowiedzią na potrzeby wielu osób, w którymi współpracowałam i które szkoliłam. Wiele z nich mimo dobrych intencji nie wiedziało jak należy wyrażać swoje potrzeby, jak konstruować informację zwrotną czy jak dobrze wspierać bliską osobę. Wiele osób potrzebowało instrukcji i wiedzy o tym, że komunikacja to nie tylko słowa, to przede wszystkim emocje. W odpowiedzi na te potrzeby powstał ten ebook. 

Dobre relacje są w Twoim zasięgu

Pobierz darmowy ebook

poznaj i zacznij stosować w praktyce skuteczne techniki komunikacji aby twoje relacje weszły na wyższy poziom

Dowiesz się jakie są główne bariery komunikacji, czym są filtry w komunikacji, poznasz swój styl komunikacji i dowiesz się z jakimi osobami i dlaczego jest Ci trudniej w relacjach i jak można temu zaradzić.

Sprawdź jak wiele treści znajdziesz w ebooku

Wiedza, którą możesz od razu zastosować

3
4

Komunikacja to najważniejsza umiejętność społeczna

Ebook to pigułka wiedzy

Daj sobie szanse na budowanie lepszych relacji, pobierz ebook i zacznij pracować nad umiejętnościami społecznymi, które w dzisiejszych czasach są cenniejsze niż jakiekolwiek umięjętności techniczne. 

Dzięki wiedzy zawartej w ebooku będziesz bardziej uważna na przeszkody w komunikacji po obu stronach i bardziej świadoma tego, co utrudnia porozumienie się. 

Zdobędziesz także cenną wiedzę o sobie, dowiesz się jaki masz styl komunikacji i czym on się charakteryzuje, dowiesz się co powoduje, że włączasz emocje w rozmowie i jak sobie z tymi emocjami radzić. 

Ebook napisany jest w lekki i przystępny sposób i ma przyjemną oprawę graficzną, żeby przedstawiane treści były  łatwo dostępne i lepiej zapadały w pamięć

Co znajdziesz w ebooku...

Podsumujmy to jeszcze raz

Po przeczytaniu ebooka

Będziesz wiedziała jakie przeszkody stoją na drodze dobrej komunikacji i jak je pokonać

Będziesz potrafiła zadbać o to, żeby stworzyć optymalne środowisko do dobrej komunikacji

Będziesz wiedziała czym są zapalniki, powodujące, że na neutralne sytuacje reagujemy emocjonalnie

Będziesz znała swój styl komunikacji i jak wykorzystać go to współpracy z innymi

Będziesz potrafiła rozpoznać styl komunikacji Twoich bliskich i dostosować do niego komunikaty

Będziesz wiedziała jak regulować swoje emocje podczas trudnej rozmowy

Będziesz znała podstawowe błędy popełniane w komunikacji i jak ich unikać

Dlaczego możesz mi zaufać?

Komunikacja to moja pasja od wielu lat

psycholog Gdynia

Jestem psycholożką, psychoedukatorką i trenerką umięjętności społecznych. 

Prowadzę konsultacje psychologiczne oraz warsztaty i szkolenia z kompetencji miękkich, podczas których uczę jak odkrywać swoje potrzeby i wyrażać je w zdrowy sposób aby zadbać o swoje granice i budować karmiące relacje.

Tworzę kursy i materiały szkoleniowe dla rozwoju osobistego a także prowadzę podcast i konto na Instagramie “Psychologia do kawy”, w których w przystępny sposób staram się przedstawiać wiedze psychologiczną do zastosowania w życiu.

 Więcej znajdziesz w zakładce “O mnie”

Przez prawie 10 lat pracowałam na stanowiskach menagerskich, to doświadczenie nauczyło mnie, że dobra komunikacja to podstawa jeśli chcemy nie tylko budować dobre relacje, ale także jeśli chcemy być profesjonalni w naszej pracy i osiągać swoje cele. 

Ebook, który dla Ciebie przygotowałam jest wynikiem mojej wiedzy z psychologii oraz doświadczenia z pracy z ludźmi a także wieloletniej pracy nad własnym rozwojem osobistym. 

Czy to znaczy, że jestem idealna i nie popełniam żadnego błędu w komunikacji? Oczywiście, że nie, ale dzięki świadomości tego, jaki mam styl komunikacji, co wyzwala we mnie emocje i jestem w stanie zauważyć, gdy komunikacja nie idzie w dobrym kierunku, przyznać się i naprawić popełnione błędy. 

Jestem ogromną zwolenniczką budowania swojego szczęścia poprzez zdrowe karmiące relacje – a pierwszym krokiem do budowania relacji jest dążenie do własnej autentyczności – czyli zaakceptowania, uznania i pokazania siebie takim jakim się jest. Mam nadzieję, że ten ebook, to będzie dla Ciebie świetny pierwszy krok do budowania relacji poprzez własną autentyczność.

Zapisz się do newslettera i pobierz ebook już teraz

Niezaprzeczalnym faktem jest to, że to dobre zdrowe relacje czynią nas szczęśliwymi ludźmi, daj sobie szanse na to żeby otaczać się ludźmi, którzy nie wyobrażają sobie życia bez Ciebie, bo czują się przy Tobie akceptowani, zrozumieni i szanowani i to samo oddają Tobie. 

ebook Jak budować relacje

Może zainteresują Cię

Zobacz inne produkty pasujące by rozszerzyć wiedze o komunikacji

Kurs

Asertywność dla wrażliwych

47 zł

zamiast 147zł

KURS ZAWIERA:

9 lekcji, po około 30 minut każda

28 Kart pracy ułatwiających wdrożenie zmian

BONUS:

2 webinary

 “Przestań siebie za wszystko obwiniać” 

 “Asertywność dla wrażliwych”

 

BESTSELLER!

Workbook

Komunikacja

29 zł

zamiast 48zł

WOrKBOOK ZAWIERA:

73 strony ćwiczeń nad poprawną komunikacją 

BONUS:

Workbook zawiera także przykładowe komunikaty 

 

Kurs

Mistrzyni komunikacji

89 zł

zamiast 129 zł

KURS ZAWIERA:

9 lekcji, po około 15 minut każda

WORKBOOK Komunikacja ułatwiających wdrożenie zmian

BONUS:

2 webinary

 “12 blokad komunikacji” 

 “Komunikacja bez lęku i przemocy”