NIE MUSISZ BYĆ NAJLEPSZA

Darmowy webinar dla kobiet, które chcą stawić czoła swojemu perfekcjonizmowi. Zrozumieć z czego wynika i dowiedzieć się jak mogą z nim walczyć. 

Perfekcjonizm tylko z daleka może się wydawać wymarzoną cechą, która pomaga w tworzeniu pięknych rzeczy i przeżywania zycia w paśmie nieustannych sukcesów. W rzeczywistości to nieustanna krytyka w naszej głowie i nieznośne poczucie bycia niewystarczającą.

Perfekcjonizm działa jak uzależnienie, dlatego niesie zniszczenia w naszej psychice i w naszym ciele i trudno się z nim rozstać. 

Zobacz szczegóły i zapisz się na webinar

Webinar odbędzie się na żywo w poniedziałek 14 lutego, będzie nagrywany ale jedynie osoby zapisane otrzymają dostęp do nagrania, dlatego nawet jeśli nie będziesz mogła uczestniczyć to warto się zapisać. 

Webinar jest darmowy, ale na platformie obowiązuje limit 100 miejsc, dlatego warto być szybciej i mieć pewność, że dołączysz bez przeszkód. Link do webianaru otrzymasz po zapisie, ale przypomnę go też w dniu webinaru.

Podczas webinaru dowiesz się:

 

  • Jakie jest biologiczne i społeczne podłoże perfekcjonizmu 
  • Czym przejawia się perfekcjonizm – jakie są jego rodzaje 
  • Kto jest najbardziej narażony na popadnięcie w pułapkę perfekcjonizmu
  • Dlaczego warto z nim walczyć
  • Jak można z nim walczyć

 

PROWADZĄCA

Nazywam się Natalia Sadownik i jestem Trenerem Umiejętności Społecznych. Uczę poprawnej komunikacji, asertywności i pewności siebie. Moim celem jest, by jak najwięcej osób potrafiło budować zdrowe i satysfakcjonujące relacje, które uważam (a ten pogląd jest poparty badaniami psychologów) za główny składnik szczęścia.

Wierzę, że zawsze warto zaczynać od siebie, dlatego praca nad relacjami powinna zaczynać się od pracy nad sobą. 

Nie mam jednak na myśli, napierania na siebie by stawać się coraz lepszą wersją siebie. Uważam, że praca nad sobą to poznawanie siebie, naszych mocnych i słabszych stron, tego co lubimy a czego nie, poznawanie swojej historii, tego co doprowadziło nas do tego kim jesteśmy, dopiero potem można zrewidować czy to wszystko co nosimy ze sobą wciąż jest aktualne i czy nas wspiera.

Całe życie mamy na rozwój, na zmiany. Ale zmiana wymaga zrozumienia i akceptacji tego, jak jest obecnie… możemy się wkurzać na coś, bardzo czegoś nie chcieć ale bez uznania, że to istnieje, ciężko jest cokolwiek z tym zrobić.  

Do zobaczenia na webinarze! 

ZAPISZ SIĘ NA WEBINAR

[mailmunch-form id="1069917"]